Zapojte sa aj vy!

Portál www.svadbaonline.sk pripravuje pre svojich užívateľov na jeseň niekoľko významných prekvapení a atraktívnych noviniek

Jednu z nich si však môžte odkúšať už v týchto dňoch. Pripravili sme pre Vás databázu kostolov  a matrík celého Slovenska! Na čo uvedený nástroj slúži a ako Vám môže pomôcť? Pri plánovaní Vašej svadby si môžte vybrať ten najkrajší kostol alebo úrad aký sa Vám páči, alebo si jednoducho pozrite aké možností máte vo Vašom meste alebo okrese.

Pretože tento portál tvoríte hlavny VY, zapojte sa aj vy do vytvárania najrosiahlejšej databázy kostolov a úradov na Slovensku! Ako? Úplne jednoducho! Nenašli ste v našej databáze kostol alebo matriku z Vášho mesta alebo obce? Neváhajte a odfoťte ho! Fotografie a krátky popis môže pridať každý prihlásení užívateľ kliknutím tlačidla PRIDAJTE KOSTOL/ÚRAD spolu krátkym popisom. Automaticky sa tieto údaje doplnia do databázy. Ak vlastníte videokameru alebo Váš mobilný telefón disponuje kvalitným VIDEOM neváhajte a pridajte aj krátke video. V prípade že ste Váš kostol alebo úrad v zozname nachádza, ale nie je k nemu uvedený žiaden prípadne nedostatočný  popis, história, prípadne mená predstavených alebo fotky – pridajte ich tam!Prihlásení užívatelia môžu prídávať tieto údaje stlačením tlačidla PRIDAŤ ÚDAJE pod jednotlivými kostolmi alebo matrikami.
Preto neváhajte, foťte a pomôžte takto aj ostaným užívateľom. Pretože obsah našej stránky tvoríte aj VY – naši užívatelia.

Team SvadbaOnline.sk

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.