Zahraničné svadobné trendy už aj u nás.

PR článok:Každá budúca nevesta či ženích chce vo svoj deň “D” najlepšie ako sa len dá.

PR článok: Každa budúca nevesta či ženích chce vo svoj deň “D” najlepšie ako sa len dá.Spomienka na svadbu má byť predsa spomienka na najkrajší deň svojho života. Veľmi dobre vieme aká je príprava svadby náročná záležitosť a koľko času je potrebné ňou stráviť. Obyčajne trvá skoro rok. Na konci je človek veľmi vyčerpaný a a rozmýšľa, či to zato vôbec stálo.

V zahraničí je bežná tzv.predsvadobná prax prípravy nevesty a ženícha, ktorá spočíva v približne mesiac dlhej relaxačnej osviežujúcej kúre, mnohokrát spojenej s očistou pokožky a chudnutím. Predsa nikto nechce vyzerať na fotografiách zo svadobného dňa vyčerpane a sklesnuto. Tento deň je tým, ktorý si treba vychutnávať plnými dúškami a je vyvrcholením snahy o najbližšie spojenie s milovanou osobou. Veríme, že každá z Vás chce vyzerať úžasne a splniť si svoje sny o najkrajšej neveste.

Predstavte si, že relaxujete a odbúravate pri tom prebytočné tuky.
Hovoríte si že to nie je možné? Jedným z miest spájajúcich oddych s chudnutím je Štúdio formovania postavy AMJ.

AMJ štúdio ponúka veľa možností, ako formovať svoju postavu.
Jednou z nich je prístroj INFRARED SLIMMING, absolútna novinka v profesionálnom riešení celulitídy a nadváhy. Je to elektrostimulátor na formovanie postavy (elektródy cvičia so svalmi a tie si berú potrebnú energiu z tukových vankúšikov) v spojení s infračerveným zariadením na rozpúšťanie tukov. Výsledky sú zaručené.

Ďalšou možnosťou je DIGITAL PRESS – mechanická lymfodrenáž. Na nohy a okolo pása Vám budú navlečené špeciálne návleky, ktoré sa jemne nafukujú a sfukujú. Prístroj touto činnosťou zlepšuje a reguluje lymfatický, žilový a tepnový obeh a pomáha telu rýchlo odplaviť únavové, odpadové a toxické látky z tela. Telo sa tým rýchlejšie regeneruje, odstraňuje sa celulitída, zmierňujú opuchy, zlepšuje sa stav organizmu vôbec! Mechanická lymfodrenáž  je veľmi príjemná, účinná  proti duševnému napätiu, bolestiam hlavy, neuróze a depresii.
Po dňoch vybavovania rôzných povolení, výbere svadobných šiat, priestorov a iných záležistostí môže práve táto masáž pomôcť zregenerovať  a načerpať sily do ďalšieho hľadania a plánovania.

Prístroj Rolletic Massage, funguje na princípe masírovania konkrétnych želaných partií tela v obasti akupunktúrnych dráh. Dochádza k zlepšeniu výživy kožných buniek, ich činnosti čo spôsobuje spevnenie a vzpruženie pokožky, výrazne sa zlepšuje metabolizmus tukového tkaniva, dochádza k rýchlemu vyprázdnovaniu povrchových žíl, lymfatických ciev, zlepšuje sa látková výmena v oblasti kože, podkožia a svalov. Doslova z Vás ohobľuje celulitídu a tuk!

V ponuke AMJ štúdia nájdete aj prístroj Vibra-Fit, využívajúci prirodzenú reakciu tela na narušenie rovnováhy vibráciami – zvyšenú stimuláciu svalových vlaken, ďalej parafangové anticelulitídne zoštihľújuce zábaly a anticelulitídne bahenné zábaly z riasy Guam.

Veríme, že tieto procedúry Vám dodajú silu do ďalších príprav na svadbu a v konečnom dôsledku aj energiu do Vášho vytúženého dňa “D”.

Bližšie informácie nájdete na www.amj.sk

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.