V svadobnom tóne: V Zlatom Býku, R.Sobota

druhý ročník prehliadky a prezentácie svadobných trendov 15. marca o 15.00 hod… …pripravil Hotel Zlatý býk spoločne zo Štúdiom Evina, 2. ročník podujatia pod názvom V svadobnom tóne. Motívom prehliadky budú, tak ako pred rokom moderné svadobné trendy. Pre návštevníkov organizátori pripravili takmer všetky odvetvia, ktoré s modernou svadbou súvisia: svadobné šaty, svadobné stolovanie, dekorácie, moderné trendy svadobných kytíc, účesov a spôsobov líčenia. Oproti vlaňajšku organizátori svadobnú prezentáciu rozšíria o svadobné obrúčky a šperky i foto – video služby. Po prezentácií budú mať  vopred nahlásení návštevníci podujatia možnosť ochutnávky exkluzívneho svadobného menu.
„Cieľom svadobnej prezentácie, ktorá bola pred rokom veľmi úspešná, je ukázať širokej verejnosti a potencionálnym klientom všetko, čo sa týka modernej svadby. „Mnohí obyvatelia nášho regiónu vôbec netušia aké služby, súvisiace s organizáciou dobrej svadby, ponúka domáci trh“, povedala majiteľka Štúdia Evina.
Zámerom organizátorov je pripraviť podujatie pre širokú verejnosť, teda aj tých, ktorí svadbu v rodine neočakávajú a chcú si len oddýchnuť. Pohľad na krásne modelky – nevesty pred rokom naozaj zaujal.

Vstupné na prehliadku – 2€
ochutnávka svadobného menu – 3,50 € (potrebné vopred objednať do 12.3. na tel.  0902 904316

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.