Svadobné veľtrhy 2010 na Slovensku

Štúdio Škerák pozýva všetkých tých, ktorí podľahli svadobnej mánii na 5.ročník svadobného veľtrhu, ktorý sa uskutoční v termíne 30. – 31.1.2010 v priestoroch PKO v Bratislave.

Na ploche 3.000m2 bude vystavovať vyše 100 firiem pôsobiacich vo svadobnej oblasti z celého Slovenska a Čiech. Návštevníci veľtrhu budú môcť obdivovať najnovšie kolekcie a trendy svadobnej módy určenej na rok 2010, rôzne svadobné doplnky, širokú ponuku svadobných oznámení a svadobných prsteňov ako i množstvo iných služieb. Na veľtrhu sa predstavia svadobné agentúry s komplexnou ponukou organizácie svadby, kameramani a fotografi, ako i reštauračné a cateringové spoločnosti.Nebude chýbať bohatý kultúrny program s módnou prehliadkou a tiež obľúbená tombola s hodnotnými cenami.

 

Hlavnou cenou v tombole budú svadobné šaty z kolekcie 2010 podľa vlastného výberu výhercu.eštauračné a cateringové spoločnosti.

Už tradične sa v nedeľu na Vás bude tešiť moderátor Rišo Vrablec, ktorý si v spolupráci so spoločnosťou OneTwoSold pripravil pre návštevníkov zábavne svadobné aukcie, v ktorých si môžete vydražiť zaujímavé veci už od 1 €.

Ďalej sme pre Vás pripravili svadobný veľtrh v Banskej Bystrici a v Žiline.
Majiteľom svadobných salónov a agentúr pripomíname veľkoobchodný svadobný veľtrh. Novinkou tohto roka je veľtrh s názvom „Svadobný deň“, ktorý je určený všetkým tým, ktorí začali s plánovaním svadby neskôr alebo už finišujú s prípravami a potrebujú si zakúpiť alebo objednať posledné služby.

Aktuálne termíny svadobných veľtrhov sú:

Termín konania:       30. – 31. 1. 2010
Miesto konania:        PKO Bratislava

Termín konania:       27. 2. 2010
Miesto konania:        Hotel Lux, Banská Bystrica

Termín konania:       20. 3. 2010
Miesto konania:        Hotel Holiday Inn, Žilina

Termín konania:       11. 4. 2010
Miesto konania:        City Hotel Bratislava (veľkoobchodný veľtrh)

Termín konania:       16. 5. 2010
Miesto konania:        Hotel Barónka Bratislava – Svadobný deň

Viac informácií nájdete na www.svadobnyveltrh.sk alebo na studio@skerak.sk.

 

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.