Prichádza časopis SvadbaOnline.sk!

Vážení užívatelia, práve sa vám „do rúk“ dostalo prvé vydanie svadobného online časopisu časopisu SvadbaOnline. Prečítať si ho môžete tu: http://www.floowie.com/sk/citaj/casopis-svadbaonline-12010/#/strana/1/

Keďže naša spoločnosť  kladie dôraz na inovatívnosť a novinky, prichádzame s daným modelom ako osloviť čo najširší počet užívateľov ako prvý na Slovensku!
Aj touto formou chceme našim užívateľom priniesť ešte viac informácií, zábavy a súťaží, ktoré sú medzi užívateľmi tak populárne.

Náš časopis bude vychádzať každý kvartál, pričom jeho obsah budete tvoriť aj vy – či už prostredníctvom fotiek z vašich svadieb, príspevkov, článkov, alebo „listami redakcii“. Nad jeho kvalitou bude bdieť tím redaktoriek a grafikov, ktorí sa budú snažiť priniesť čo najzaujímavejšie informácie a články.

Prosím uvoľnite sa a prečítajte si tento časopis tak ako to robíte doma – jednoducho listujte tak ako ste na to zvyknutý. No technológia online časopisu vám však ponúka oveľa viac! Videá, interaktívne linky na firemné  profily alebo stránky sponzorov sú samozrejmosťou! Taktiež si môžete daný text priblížiť na veľkosť ktorá vám vyhovuje!

Listujte a užívajte si krásnu jeseň s časopisom SvadbaOnline !
Budeme sa tešiť na váš názor.

Team svadbaonline

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.