PREŠPORÁČIKY – Originálny svadobný odvoz

PR článok: Naša firma bola založená v roku 1992.

Počas svojej existencie zabezpečovala dopravné služby v Bratislave a blízkom okolí, vrátane prepravy autobusmi a kočom ťahaným párom koní. Neskôr sa preorientovala na okružné jazdy vlastnými vyhliadkovými autami Prešporáčikom – Oldtimer® a Prešporáčikom-Oldtimer®XL, ktoré poskytuje dodnes.
Naše Prešporačiky sú rozdelené na Prešporáčik – Oldtimer® , ktorý jazdí po chodníkoch v pešej zóne a Prešporáčik -Oldtimer®XL, , ktorý jazdí po cestách v centre Bratislavy.
Berieme objednávky, buď na vyhliadkové jazdy , na transféry , či pre vyplnenie času pre vašich hostí.

Prešporáčikom – Oldtimerom po pešej zóne…
Jedinečná vyhliadková jazda Prešporáčikom–Oldtimer® ponúka návrat do bohatej histórie a krásy jadra Starej Bratislavy.
Unikátny  Prešporáčik- Oldtimer® ako jediný brázdi pešiu zónu – starobylé jadro – Bratislavy pripomínajúc jej dávne časy. Má formu kabrioletu – dizajn starodávneho vozidla so zaťahovacou priehľadnou strechou a ekologickým pohonom na plyn. Ulice pešej zóny brázdi príjemnou rýchlosťou okolo 5 km/h, takže Vám couple_27 poskytne pekný výhľad na okolité budovy a okolie. Zároveň máte výbornú možnosť fotografovania, alebo natáčania pre zaznamenanie krásnych momentov.
Škaredé, chladné, daždivé počasie nie je prekážkou. Prešporáčik – Oldtimer® je vybavený priesvitnou rolovacou strechou a sťahovacími oknami, vďaka ktorým môžete naďalej nerušene sledovať okolie. Keď je chladno, sú Vám k dispozícii deky, do ktorých sa môžete zabaliť, niektoré vozne sú temperované. Proti silnému slnku ste vyzbrojení „slnečníkmi“.

Najlepší kamarát Prešporáčika – Oldtimera –  jeho,,Vačší brat.‘‘ Prešporáčik – Oldtimer®XL…
Do nádvoria hradu sa dostanete s Prešporáčikom-Oldtimer®XL, príjemnou rýchlosťou 25 km/ hod. Prešporáčiky – Oldtimer®XL na rozdiel od Prešporáčikov – Oldtimer® jazdia výhradne iba po cestách Starého mesta. Takmer všetky vozne majú formu kabrioletu.
Keď je príjemné počasie, strecha je otvorená, keď je chladnejšie alebo prší priesvitná strecha sa dá v priebehu chvíľky uzavrieť. A keď na Vás páli slnko, prestrieme nad Vás „slnečník“.

Svadby a naše Prešporáčiky:
Čo sa týka svadieb v rámci tohoto roka sme,, oživili“ a poskytli zhruba 20 krát naše služby Prešporáčikmi novomanželom v ich nezbudnuteľný, Veľky svadobný deň. Ak máte svadbu v Starom meste a fotenie ste si nechali až po obrade a potrebujete pre svojich svadobných hosti pripraviť program, ktorý by vyplnil časovú medzeru medzi fotografovaním a hostinou, vyskúšajte vyhliadkovú jazdu po Bratislave s našími Prešporáčikmi. Vieme pre Vás zabezpečiť odvoz v rámci Bratislavy, robíme vyhliadkové jazdy a poskytujeme transféry na svadbu alebo do reštaurácii prípadne hotelov,  podľa želania naších zákazníkov.
Pešia zóna a možnosti Prešporáčikov…
Počas jazdy Prešporáčikom-Oldtimer®  ,ktoré jazdia po pešej zóne, majú návštevníci možnosť vidieť korunovačnú cestu, najstaršie bratislavské uličky a námestia, paláce, kostoly, krčmičky.
Taktiež je  možnosť využiť ponuku transférov s Prešporáčikom-Oldtimer® – čiže odvoz z kostolov, z obradných siení, na svadobné hostiny  alebo zaviesť Vás priamo k hotelom v centre BA, k reštauráciam atď. .
Bežne si ľudia objednávajú svadby od Zichyho paláca, Dómu sv. Martina, Jezuitského kostola, Františkánskeho kostola, Primaciálneho paláca…

Čo sa týka sezóny , začína sa od marca do októbra , kedy jazdia Prešporáčiky – Oldtimer® kedykoľvek podľa Vašej požiadavky, našich možností a aj obsadenosti.
Kapacita pre Staré mesto je 30 miest  tjst. máme 3 autíčka –  dva 12 miestne a jedno menšie 6 miestne autíčko.

,,Cestné” Prešporáčiky…

Prešporáčikom-Oldtimer®XL jazdí po cestách a počas vyhliadkovej jazdy môžete obdivovať okruh Bratislavou, kde je možnosť vidieťnapríklad aj Slovenské národné divadlo, kostol Blumentál, Technickú univerzitu, Parlament či Prezidentskú záhradu s Prezidentským palácom. Po palisádach Vás pomaličky vyvezie  na Hrad a jeho terasy, kde uvidíte nádhernú panorámu mesta Bratislavy. Tu môžete vystúpiť a spraviť si príjemnú prestávku s fotografovaným a filmovaným alebo poprípade aj s občerstvním, ak si budete želať.
Po chvíľkovom ,,odpočinku“ Vás odvezie Prešporáčik-Oldtimer®XL naspať do centra.

Aj tu môžete využit možnosť transféru Prešporáčikom-Oldtimer®XL – bežne mávame objednávky napr. od veľkého Evanielického kostola, Modrého kostolíka, kostola sv. Trojice…..
Naše Prešporáčiky -Oldtimer®XL ( 31 + 1 miest) sa dostanú sa všade v rámci Bratislavy, okrem Petržalky. Máme však aj jeden menši, Prešporáčiky -Oldtimer®XL – 12 miestny, ktorý Vás odvezie  aj do Petržalskej časti.
Mimosezóny, čo je od novembra do februára vieme zabezbečiť vyhliadkovú jazdu alebo transfér našim 12 miestnym, vykurovaným Prešporáčikom -Oldtimer®XL , ktorý je k dispozícii aj počas nepriaznivejšieho počasia.

Kapacita ,,hradných“ Prešporáčikov XL je o niečo vačšia ako pri ,,mestskom okruhu“- disponujeme troma Prešporáčikmi -Oldtimer®XL – dva sú 31 miestne a jeden 12 miestny + sú v nich aj 4 miesta pre sprievodcu alebo hostí pod strechou.
Vieme ušiť trasy aj na mieru, avšak podľa našich možnosti alebo obsadenosti.

A ZOPÁR SLOV NA ZÁVER….
Už dlhé roky sa tešíme z usmiatych tvári našich zákazníkov, snažíme sa im v prvom rade poskytnúť v Prešporáčikoch konfort a kvalitu, aby sa zákazníci cítili, čo najlepšie a odniesli si krásne spomienky.Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá. Množstvo ľudí nám posiela fotografie, pohľadnice a ďakovné listy za čas, ktorý s nami mohli stráviť. Spokojnosť a úsmev na ich tvárach dokazuje ich spokojnosť s našimi službami. A to je zdroj aj našej radosti, vďaka ktorému sa tejto činnosti stále venujeme.
PREŠPORÁČIKY  Vás prevedú zaujímavími a krásnymi miestami, zoberiú Vás do dávnych dôb, pričom Vás poučia a aj zabavia. Cieľom firmy je poskytnúť našim zákazníkom momenty, ktoré sa oplatí si zapamätať.
TEŠÍME SA NA VÁS!

Jana Fabianová a Miriam Štepová
Tel : +421 903 302 817
Ponuku našich produktov nájdete na www.tour4u.sk

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.