Oslavujeme! Svadba online

Spoločnosť Wedding Portals Pty Ltd spustila pred 3 mesiacmi na základe dobrých skúseností z Austrálie, svadobný portál www.svadbaonline.sk aj na Slovensku. Vďaka výborným službám, dobrému marketingu  a cielenej reklamnej kampani, sme sa stali najrýchlejšie expandujúci svadobný portál na Slovensku. V priebehu 3 mesiacov sa  na našom portáli zaregistrovalo  viac než 2000 užívateľov a 166 firiem, ktoré môžete nájsť  v našom katalógu. Pri tejto príležitosti sa naša spoločnosť rozhodla odmeniť niekoľko užívateľov.

1. Ako 2000-ci registrovaný užívateľ, ktorý sa zaregistroval 15.2.2008 o 12:37, ktorého nick je Adrianka177 – dostáva cenu od spoločnosti ROTAX. Cenou  sú  kvalitné hodinky v hodnote 2200 Sk. Viac informacií o hodinkách ROTAX nájdete na www.rotaxcz.com . Prosíme užívateľa s nickom Adrianka177, aby nám poslal svoje údaje, kam mu bude cena zaslaná. Informácie musia byť odoslané z mailu, ktorý  je registrovaný  pod týmto užívateľom.

2. Ďalej sme sa rozhodli oceniť užívateľa, ktorý pridal najviac príspevkov do fórumu. Najväčší počet príspevkov k  15.2.2008 o 12:37 má užívateľ  katuska246, ktora dostáva cenu od spoločnosti ROTAX. Cenou  sú kvalitné hodinky v hodnote 2200 Sk. Viac informacií o hodinkách ROTAX nájdete na www.rotaxcz.com . Prosíme užívateľa s nickom katuska246, aby nám poslala svoje údaje, kam jej  bude cena zaslaná. Informácie musia byť odoslané z mailu, ktorý  je registrovaný  pod týmto užívateľom.

3. Tretiu cenu chceme  odovzdať  užívateľovi  ktorý pridal najviac fotografií  vo fotoalbumoch (nepočítaju sa komerční uživatelia, ani zamestnanci svadbaonline.sk). Najväčší  počet fotografií  k  15.2.2008 o 12:37 má užívateľ  Sandra, ktorá dostáva cenu od spoločnosti ROTAX. Cenou  sú  kvalitné hodinky v hodnote 2200 Sk. Viac informacií o hodinkách ROTAX nájdete na www.rotaxcz.com . Prosíme užívateľa s nickom Sandra, aby nám poslal svoje údaje, kam mu bude cena zaslaná. Informácie musia byť odoslané z mailu, ktorý  je registrovaný  pod týmto užívateľom.

hodinky

Všetkým oceneným užívateľom gratulujeme a cena im bude zaslaná hneď po získaní ich kontaktných a poštových údajov.

Ďalej by sme chceli našich verných užívateľov upozorniť, že naša spoločnosť  bude pravidelne a bez predošlého vyhlásenia oceňovať  užívateľov za aktívne zapájanie sa do diania na našej stránke www.svadbaonline.sk
Veríme, že sa Vám naša stránka páči a že nástroje ktoré  ponúkame Vám v plnej miere vyhovujú.

Niekoľko informácií  o www.svadbaonline.sk:

  •  Najpoužívanejší nástroj je zasadací poriadok
  •  Najviac sledované  su fotoalbumy a články – cca 57%
  •  Najviac firiem sa nachádza v kategórii  Foto-video
  •  Najväčší  počet užívateľov na stránke bolo 1. 2. 2008 po odvysielaní telerána v TV Markiza. Počet užívateľov bol 2471.
  •  V priemere užívatelia na našich stránkach strávia 9 minút a 17 sekúnd.
  •  V priemere si návštevník denne prekliká 31 stránok

Vzhľadom na stále rastúci počet návštevníkov  pripavujeme ďalšie unikátne nástroje, ktoré vám čoskoro predstavíme –  určite sa máte na čo tešiť :)

Team svadbaonline.sk

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.