Nechcete sa vzdať maškrtenia, ale napriek tomu potrebujete schudnúť?

Patríte aj Vy do tej skupiny ľudí, ktorá rada maškrtí na dobrotách, no po ich skonzumovaní si vyčítate, že ste si toho dopriali až priveľa? Sami viete vyhodnotiť zlý prístup, no väčšinou to býva až po zjedení týchto „dobrôt“?

 

Ak nechcete mať stres, obavy a zlý pocit z toho, že ste „vyplienili“ chladničku či potravinovú skriňu pri sledovaní televízora alebo len tak, že ste mali „chuť na niečo sladké“, môžete zmeniť svoj prístup ešte pred jedením a to tým, že siahnete po produktoch, ktoré sú s nízkym obsahom tukov, cukrov a sacharidov, no napriek tomu sú chutné a zdravé. Takýmito sú aj produkty PROTISSIMO.

 

kokteil marhulovyMožno ste o nich počuli, možno nie, no stojí za to, aby ste o nich vedeli. Primárne sú určené na chudnutie, no svojou filozofiou určite nepatria medzi klasické diéty. Tie majú za úlohu iba zredukovať Vašu hmotnosť a to čo najrýchlejšie. Nezaoberajú sa tým, či sú pre Vás zdravé z dlhodobého hľadiska, ako budete žiť po ich skončení a či ste si okrem samotného chudnutia osvojili aj správne stravovacie návyky a zmenili tak životný štýl, ktorý vediete.

 

PROTISSIMO je iné a vedia o tom všetci, ktorí toto chudnutie absolvovali alebo samotné jedlá konzumujú ako náhradu za nezdravé sladké či slané potraviny. Chutný čokoládový či banánový puding, rôzne tyčinky, kokteily alebo koláčiky sú dokonalou náhradou nezdravých sladkých maškŕt. Ak naopak preferujete slané dobroty, PROTISSIMO Vás ani tu nesklame. V ponuke sú rôzne tyčinky, oriešky, polievky, placky, omelety a mnoho iného. Pri ich výrobe sa kladie dôraz na najvyššiu kvalitu, chuťové vlastnosti a nutričnú hodnotu, ktorú ponúkajú svojim konzumentom.

 

Nemusíte sa vzdať maškrtenia, ak viete, že si môžete bez obáv a rizík z priberania dopriať sladké akým je aj PROTISSIMO. Viac informácií a všetky produkty nájdete na stránke www.zdravoschudnut.sk.

Protissimo_jedla_karty_male

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.