Čarovná jeseň s portálom SvadbaOnline

Krásne leto plné svadieb je za nami, čaká nás ešte sezóna zlatohnedých jesenných a po nich  zopár zimných svadieb pre tých, ktorí sa snehu neboja. Najväčšia svadobná sezóna sa tak o chvíľku skončí a začne sa obdobie pilného plánovania svadieb roka 2011. Nová sezóna sa však začína pre náš portál. Na tohtoročnej jeseni sme si dali osobitne záležať a naším cieľom je, aby ste výnimočné životné momenty strávili s našou stránkou naozaj výnimočne.

Sezónu 2010/2011 štartujeme s dvoma veľkými projektami a novým redakčným tímom, ktorí sa bude starať o to, aby ste získavali čo najlepšie a najkvalitnejšie informácie. Čaká na vás jediný online časopis o svadbách na Slovensku – Časopis Svadba Online, ktorý sa na e-mailoch našich {mosimage}zaregistrovaných užívateľov objaví už o niekoľko dní. V jeho prvom čísle si na stranách plných svadieb, nápadov a humoru prečítate exkluzívny rozhovor s moderátorkou  STV Luciou Habancovou, dozviete sa aká bielizeň je tá pravá pre svadobnú noc, čo s vlasmi vo váš veľký deň a mnoho ďalšieho.

Našou druhou novinkou štartujúcou už čoskoro je súťaž. Už pri Miliónovej svadbe sme si všimli, že veľmi radi súťažíte a tak na vás tentoraz čaká súťaž Miss Nevesta. Možnosť zaradiť sa medzi tie najkrajšie a najoriginálnejšie nevesty budete mať už čoskoro!
A kto sa o vás bude od jesene starať? Ustúpili sme od prezývok a rozhodli sme sa podpisovať menami, aby ste nás mohli lepšie spoznať a mohli sme si navzájom radiť ako skutočné priateľky.

Nový redakčný tím vedie Eva – na svadbách miluje to, že aj miliónkrát opakovaná vec sa dá robiť vždy inak a originálne. Inšpiráciou sú pre ňu najmä zahraničné svadby plné nápadov.
Júlia má na svadbách paradoxne najradšej to, čo im predchádza – zoznámenie
dvoch ľudí a ich jedinečné príbehy späté s obdobím pred svadbou.
Tereza má rada zmenu a maličkosti pre potešenie duše. A preto ju teší, že svadby sú plné drobností, ktoré vzbudzujú chuť podeliť sa o nový nápad.
Pre Natáliu svadba znamená záväzok na celý život. Jedinečná udalosť, rozhodnutie, do ktorého by mal človek vstúpiť ak si
je tým naozaj istý a je vyvrcholenie vzťahu.
Nika má rada svadobne fotografie, najmä tie staré. Páči sa jej tiež, že hoci sú všetky nevesty v bielom, každá je iná a ako každá žena miluje výber svadobných šiat.
Lucia je už dva roky vydatá a teší sa z malého synčeka. Pôsobí aj ako svadobná agentka pre svojich kamarátov a známych.Na základe toho ju oslovila eventová agentúra,s ktorou externe spolupracuje práve pri realizácii svadieb.

Tešte sa spolu s nami na atraktívnu jeseň 2010!

team SvadbaOnline.sk

2010-09-29

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.