Vyhodnotenie súťaže Miliónová svadba…

Tak a je to tu…Po dva a pol mesiacoch súťaženia Vám dnes prinášame konečné výsledky súťaže Miliónová svadba.   Zatiaľ najväčšia súťaž akú náš portál organizoval zaznamenala nečakaný úspech a popularitu. Napínavé súťaženie a neistota až do posledných chvíľ, boli spoločným znakom posledných dní a hodín pred ukončením súťaže…To všetko samozrejme podporené horlivou aktivitou administrátorov portálu, ktorí sa dňom i nocou snažili spracovávať pridávané informácie, videá a kostoly tak, aby zabezpečili pridávanie bodov v čo možno najkratšom čase…
Tak ako to všetko vlastne dopadlo? Tu je zoznam siedmich užívateľov ktorí postúpili do finále Miliónovej svadby:

1. ivpe – 15412

2. PetoReni – 11252

3. zlatinko1 – 10095

4. Maruska – 9462

5. KRPATA – 9396

6. Johanna – 8930

7. merlinmerlin – 8913

Veľmi napínavý a zaujímavý bol aj boj o ôsmu postupovú pozíciu ktorú získal výherca súťaže o najsympatickejší pár. Rozdielom jedného(!) hlasu sa víťazom stala užívateľka s nickom bejka83, pričom ešte niekoľko hodín pred ukončením súťaže nebolo jasné, kto z dvojice bejka83 – uk2000 bude ťahať za pomyselný „kratší koniec“…..

Všetci finalisti dostanú v najbližších dňoch od nás e-mail s inštrukciami pre finále Miliónovej svadby, ktoré sa uskutoční v dňoch 31.1 -1.2. 2008.

Na záverečné „veľké“ hodnotenie Miliónovej svadby si vyhradíme určite ešte iný priestor, takže tentokrát iba v krátkostí pár slov… V prvom rade veľká vďaka Vám – užívateľom za to, že ste pri pridávaní údajov na portál nemysleli len bezhlavo na získavanie bodov, ale hlavne aj na hodnotu a relevantnosť daných údajov pre iných užívateľov…Také malé „posolstvo budúcim generáciám“ …Pretože tento potrál tvoríte hlavne vy! Poďakovanie určite patrí aj našej moderátorke – Katuske, ktorá usmerňovala, radila  a niekedy aj karhala…ale hlavne bola vždy nápomocná keď ste to najviac potrebovali…Ďakuejme aj našim reklamným a mediálnym partnerom, ktorí nám pomohli túto súťaž zrealizovať. No a poslendé poďakovanie si budeme adresovať do vlastných radov….Ďakujeme si že sme tento nápor, ktorý sme ani v najtajnejších snoch nečakali a ktorý nás veľmi teší  zvládli…..

Už teraz sa tešíme na druhý ročník Miliónovej svadby.

Team SvadbaOnline.sk

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.