Miliónová svadba- dôležité upozornenie.

Milí užívatelia,S poľutovaním Vám musíme oznámiť, že sme dnes po prvýkrát museli použiť bod č. 22 našich pravidiel a zo súťaže vylúčiť užívateľku s nickom Alik11. Napriek 3 písomným upozorneniam, ktoré sme jej adresovali, pokračovala v pridávaní duplicitných kostolov, kde zamieňala adresy, fotky a popisy kostolov a pridávala ich nanovo do databázy za účelom získania bodov. Tento fakt sme odhalili pred týždňom a následne sme danú užívateľku na tento fakt  3x upozornili mailom. Vzhľadom na to, že nedošlo k náprave, boli sme dnes nutení pristúpiť k tomuto nepopulárnemu kroku.
Zároveň by sme chceli upozorniť tých užívateľov, ktorí už od nás obdržali druhé písomné upozornenie, aby sa vyvarovali činností, ktoré smerujú k podvodnému získavaniu bodov do súťaže. V prípade pretrvávajúcej činnosti takéhoto druhu, budeme nekompromisne konať v súlade s našimi pravidami.

Naďalej pevne veríme, že táto súťaž má prinášať potešenie a radosť z hry a preto dúfame, že budeme takéto nepríjemnosti riešiť čo najmenej.

Team SvadbaOnline.sk

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.