Blížime sa do finále Miliónovej svadby!

Už len niekoľko dní nás delí od ukončenia zatiaľ najväčšej súťaže akú portál svadbaonline.sk organizoval…Súťaž zaznamenala výnimočný úspech a preto aj v posledných dňoch súťaže očakávame „horlivú“ aktivitu súťažiacich. Po oficiálnom ukončení súťaže 15.1.2009 budeme potrebovať ešte pár dní na kontrolu a spočítanie všetkých pridaných údajov a bodov. Denne nám pribúda viac ako 100 videí a rovnaký počet kostolov resp. matrík, prípadne doplňujúcich údajov k nim. Aby sme zabezpečili relevantnosť všetkých údajov a zachovali princíp fair play a pravidiel súťaže, venujeme denne niekoľko hodín tomu,aby sme skontrolovali Vami pridávané údaje. Preto by sme si Vás v tejto súvislosti dovolili ešte raz požiadať, aby ste nepridávali videá ktoré obsahujú odkazy na iné webové stránky, prípadne majú v sebe logo televízie,alebo firmy ktorá ich natočila. Taktiež prosím nepridávajte videá, ktoré sú kolážou obrázkov bez zvuku, resp. zvuku bez obrazu…Schválené a publikované nebudú ani videá, ktoré porušujú pravidlá sekcie VIDEO nášho portálu a copyright. Sú to najmä: hudobné videoklipy (Justin Timberlake, Eagles, Beatles….), videá obsahujúce priamu alebo skrytú reklamu na firmu alebo produkt ktorý sa nenachádzajú v našom katalógu firiem a duplicitné videá.

kiss_22Prosíme majte na mysli, že uvedené videá ako aj kostoly/matriky sú tu hlavne pre Vás – užívateľov, aby Vám aj po skončení Miliónovej svadby pomáhali alebo poradili ohľadne Vašej svadby.Preto  pridávaním nerelevantných resp. duplicitných údajov  nepomôžete iným užívateľom v budúcnosti…Pre získanie bodov za videoklipy si prosím ešte raz preštudujte pravidlá súťaže ktoré nájdete tu:

Predchádzaním nahrávania takýchto videí ušteríte našim adminom čas pri spočítavaní konečného výsledku súťaže.
Do pozornosti by sme si Vám ešte dovolili dať skutočnosť, že až do 15.12009 prebieha súťaž o najsympatickejší pár, ktorý získa priamo miestenku vo finále súťaže. Momentálne je lídrom súťažiaca s nickom bejka83, ktorá postúpila do tejto súťaže z posledného miesta, kedže jej bodová hodnota len tesne presahovala hranicu 2500 bodov! Tak posielajte e-maily svojim známym aby za Vás hlasovali a využite ešte naplno posledných pár dní do konca súťaže….

Team SvadbaOnline.sk

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.