ZOYA – Jedinečná udalosť – jedinečná výzdoba!

Každá spoločenská udalosť je predovšetkým príležitosťou stretnúť sa s ľuďmi, ktorých si vážime a chceme s nimi stráviť príjemné chvíle.

Za krátky čas pôsobenia si spoločnosť ZOYA PROMOTION vypracovala stabilné miesto na trhu v oblasti výzdoby a dekorácie pri rôznych spoločenských udalostiach. Kreativita, nápaditosť a štýl sú charakteristickými znakmi v rukopise práce spoločnosti, ktorá sa snaží ponúknuť svojim zákazníkom možnosti riešenia pri interiérovej aj exteriérovej výzdobe, no zabezpečuje tiež realizáciu návrhov vytvorených v spolupráci so samotným zákazníkom. Jedným slovom, môžete si vybrať z našej ponuky alebo vyjadrite svoju myšlienku a my z nej urobíme skutočnosť. Kvalitu služieb potvrdzujú pozitívne ohlasy mnohých spokojných zákazníkov, keďže sa vieme flexibilne prispôsobiť konkrétnym požiadavkám a tým vytvárame jedinečnú atmosféru pri každej spoločenskej udalosti.

Venujeme sa výzdobe na svadby, rozlúčkové a stužkové slávnosti, promócie, rodinné oslavy, jubileá, detské oslavy, firemné akcie, bankety, plesy i na rôzne iné posedenia, večierky a párty na celom území Slovenska. Okrem kvetinovej výzdoby zabezpečujeme dekorácie z balónov, dekoračné inštalácie svietnikov a ozdobných stojanov či brán.

Obrátiť sa na nás môžete e-mailom (zoya@zoya.sk), telefonicky (+421 55 622 14 11) alebo osobne (Mäsiarska 37, Košice) pri rôznych rodinných oslavách organizovaných u vás doma, a to či už v interiéri alebo exteriéri. Pomôžeme vám s výzdobou domu, bytu, prípadne altánku, stanu určeného na slávnostné príležitosti. Ponúkame štýlové svadobné kytice, kytice pre družičky, pierka, dekorácie na auto mladomanželov aj svadobčanov, výzdobu svadobnej sály, kostola, domu či bytu nevesty a ženícha. Podľa charakteru udalosti prispôsobujeme aj naše návrhy, pričom rešpektujeme jej nezameniteľnosť. Nie je predsa svadba ako svadba, nie je oslava ako oslava.

Samozrejmosťou je tiež tematická dekorácia interiéru (vianočná a veľkonočná výzdoba a pod.)
Medzi nami poskytované služby patrí organizačné zabezpečenie spoločenskej udalosti. Jednoducho, povedzte svoje požiadavky a my vám ich zabezpečíme. Pri organizovaní napr. svadby zariadime rezerváciu miesta,  fotografa a kameramana, pozvánky, v spolupráci s vami navrhneme zasadací poriadok, sprostredkujeme vám auto pre mladomanželov (napr. limuzína, historické auto, autobus pre svadobčanov), stany určené na slávnostné príležitosti konané v exteriéri, torty, koláče a pod. Našou prioritou je v tomto smere uľahčiť a spríjemniť vám vzácne chvíle, pričom šetríme váš čas.

shutterstock_14324587

Spoločnosť ZOYA rozšírila svoju ponuku!
Aby sme spríjemnili nielen vaše slávnostné, ale aj každodenné chvíle, rozhodli sme sa vám venovať aj v našom novootvorenom kvetinárstve. Ponúkame široký výber rezaných aj umelých kvetov, z ktorých vytvoríme štýlové kvetinové dekorácie a aranžmány, črepníkové kvety a doplnky k nim. Sme jedinečnou možnosťou obdariť vášho blízkeho malou pozornosťou, pretože okrem kvetinových dekorácií ponúkame aj originálne drobnosti (sviečky, sklo, keramiku a pod.). Samozrejmosťou je u nás možnosť telefonickej objednávky. Zabezpečujeme tiež donáškovú službu v rámci Košíc. V príjemnom prostredí kvetinárstva ZOYA môžete urobiť radosť nielen druhým, ale aj sebe.
Neváhajte preto a obráťte sa na nás!

Kontakt:
Zoya Promotion s.r.o.
Mäsiarska 37
Košice

zoya@zoya.sk
www.zoya.sk

tel.: +421 55 622 14 11

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.