Wolfert – Iné kvetinárstvo

Svadba bez kvetov je asi ako narodeniny bez jediného darčeka. Pravdaže, stále sú to narodeniny, no chýba im čosi kľúčové bez čoho to prosto nie je ono.

Aby vaša svadba nebola bez takéhoto dôležitého detailu je potrebné správne zvoliť kvetinárstvo a kvety, ktoré budú vyhovovať vášmu vkusu i slávnostnej atmosfére. Kvetinárstvo Wolfert v Bratislave je cieľom pre nevesty s moderným vkusom a citom pre drobnosti. Prírodné materiály, krásne kvety, nápadité kreácie a najnovšie trendy z holandskej či belgickej floristiky sa snúbia s atraktívnym prostredím predajne a osobitým prístupom ku každej budúcej neveste.

Názov Wolfert nie je náhodný, majiteľka Petra ním vzdala poctu svojim starým rodičom, ktorý milovali kvety. A o tom, že máte do činenia s ľuďmi, ktorí skutočne žijú svojou prácou svedčí aj to, že majiteľka pôvodne vyštudovala marketingovú komunikáciu, no pred prostredím reklamy uprednostnila svoju vášeň a založila kvetinárstvo. Ku každému zo svojich zákazníkov pristupuje osobitne, snaží sa mu pomôcť, poradiť a spoločne nájsť riešenie, ktoré by bolo to práve.


V kvetinárstve Wolfert chápu nielen to, že každá nevesta je iná a výnimočná, no rozumejú aj želaniam vašich najbližších. Klasické pierka pre družičky a družbov dokážu nahradiť elegantným kvetinovým šperkom zloženým zo špeciálne upraveného drôtu a živých kvetov. Rovnakú slávnostnú výzdobu môžete dopriať aj vášmu štvornohému členovi rodiny – či už ide o psa, mačku, alebo akéhokoľvek iného domáceho miláčika. Medzi ďalšie výhody kvetinárstva Wolfert patrí možnosť kompletnej kvetinovej výzdoby sály, reštaurácie či kostola. A v prípade, že patrí ženích medzi tých roztržitejších či nemá istotu, že bude v ráno veľkého dňa všetko stíhať doručia vám svadobnú kyticu priamo pred dvere.
Svadobná kytica vás bude sprevádzať celým dňom a objaví sa na množstve fotografií. Dajte si teda záležať na kvalitnom výbere a zvoľte kvety i podobu, ktorá vás bude reprezentovať a ukáže celému svetu aká ste. Či už pôjde o malú kytičku z bielych tulipánov alebo pompéznu kyticu z ruží u Wolferta Vám “našijú“ kvetinový dizajn priamo na mieru aby ste počas týchto okamihov zažiarili v celej kráse.

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.