Svadobný stôl moderne

Tak ako sa menia trendy v svadobných šatách, ozdobách, štýle svadby, či svadobných zvyklostiach, neustále sa menia trendy aj v prestieraní.

Boli sme zvyknutí na klasickú červenú, ružovú, prípadne bielu farbu výzdoby svadobnej tabule. Dlho prevládali kombinácie broskyňovej s vanilkovou a vanilkovej so zlatou. Na stôl sme dali klasický textilný obrus, cez stred tabule sme natiahli farebnú šerpu a boli sme radi, keď sme zohnali servítky rovnakej farby. Dnes nie sú výnimkou kombinácie terakotovej s bielou, hnedej s vanilkovou, či čiernej s kiwi farbou.

V zahraničí sa bežne stretávame s krásnym prestieraním, ktoré je vždy moderné, nápadité, vystihuje aktuálnu sezónu a úžasne dopĺňa interiér toho ktorého hotela či reštaurácie. Nemajú problém dať na stôl papierový obrus. Nejde však o obyčajný papier, ale takzvanú netkanú textíliu, ktorá bezpochyby pôsobí ako textil.
Je to veľmi kvalitný materiál, ktorý má tú úžasnú vlastnosť, že Vám ľahko nahradí alebo doplní Vaše textilné obrusy.
wedding_general_15 Vďaka tomuto materiálu môžete hravo naplniť všetky požiadavky aj tej najnáročnejšej svadby. Tieto obrusy sa vyrábajú v najrôznejších farbách (vanilková, oranžová, červená, terakota, bordo, kiwi, šedá, hnedá, čierna, …)  a dezénoch (svadobné, veľkonočné, jarné, letné, jesenné, vianočné,…)
Už aj na Slovensku si môžeme zakúpiť obrusy, obrúsky, šerpy, banketové rolky, či banketové sukne v nádherných farbách a dezénoch vyrobené s netkanej textílie.
Úžasná je variabilita týchto produktov. V rovnakej farbe si môžete kúpiť obyčajné servítky 33x33cm, luxusné obrúsky Dunilin ® 40x40cm, ako aj obrusy, šerpy a sviečky.
Z obrúskov Dunilin ® si môžete nádherne vyzdobiť svadobný stôl či už zložením do jednoduchej špičky, ale taktiež poskladať ružičku, labuťku, lekno…

Barbora Kubíková
www.prestieranie.sk

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.