Svadobná kytica s Vašimi menami a fotografiou

Predstavte si tú najoriginálnejšiu svadobnú kyticu s Vašimi menami, dátumom sobáša a spoločnou fotografiou. My Vám takúto kyticu pripravíme.

Svadobná kytica z hovoriacich ruží Speaking Roses, ktorá dodá Vášmu veľkému dňu výnimočnosť po ktorej túži snáď každá nevesta. Taktiež svadobné pierko ženícha môže zdobiť Vaše meno, fotografia či dátum sobáša.

Každá nevesta túži po tom, aby jej svadobný deň bol nezabudnuteľný a originálny. Čo tak darovať aj hosťom ružičky s Vašimi menami?

Hovoriace ruže Speaking Roses očarili aj amerického obchodného magnáta Donalda Trumpa a zdobili jeho svadobný deň.

Hovoriace ruže

Ruža je právom označovaná za kráľovnú kvetín a ak si k tomu predstavíte že bude niesť na svojich lupeňoch Vaše meno, text či fotografiu, jej čaro sa znásobí.
Okrem ruží Vám dokážeme pripraviť svadobnú kyticu z kalov alebo tulipánov počas ich sezóny, ktoré budú taktiež niesť text alebo fotografiu, ktorú si želáte.

Ak ešte len uvažujete že svoju vyvolenú požiadate o ruku, naše hovoriace ruže Vám v tom pomôžu. Ruža s textom „Vezmeš si ma“ s nastoknutím prstienkom na stonke, si priam žiada želanú odpoveď „ÁNO“.

Svadobné lupene
Váš svadobný stôl môžete efektne ozdobiť lupeňmi ruží, ktoré môžu niesť Vaše mená alebo spoločnú fotografiu a dodať tak originalitu Vašej svadbe. Navyše lupene ruží Vám zaručia príjemnú vôňu počas celého večera.

Originálne blahoprianie novomanželom

Svadobná kytica, ruže
Mnoho krát aj svadobní hostia hľadajú niečo iné a originálne ako dar pre novomanželov. Veľmi obľúbeným sa stali gratulačné kytice s textom „Veľa šťastia“ , „Gratulujeme“ , „Nech žijú novomanželia“ , „Na spoločnej ceste všetko naj“, „Navždy spolu“ alebo obrázok holubice. Rodičia novomanželov radi volia text „Veľa sťatia milovaná dcérka/syn“ , „Ľúbime Ťa“ .
Nechajte hovoriace ruže vydariť to za Vás.

SPEAKING ROSES SLOVAKIA na Facebooku.
www.speakingroses.sk
kontakt: info@speakingroses.sk

telefón: +421917108193; 052/3810796

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.