Na svadbu jedine s kyticou, Chutnou kyticou

Kyticu a darček v jednom, navyše v romantickom tóne a s osobným odkazom

Teplejšie mesiace roka sú obdobím dovoleniek, ale aj svadieb. Tiež ste na jednu pozvaní? Či už sa zúčastníte svadobnej hostiny, alebo idete zaželať známym všetko najlepšie na spoločnej ceste životom iba po obrade, určite premýšľate, akú vhodnú kyticu a darček vziať. Horúcim tipom je kvet a darček v jednom – presne také sú ovocné kytice.

Pri výbere tej pravej (kytice) sa orientujte podľa referencií, samozrejme ponuky, ale aj úrovne zákazníckeho servisu. Najlepšou voľbou sú ovocné kytice z www.chutnekytice.sk. Slovenská značka teší zákazníkov v Bratislave aj na celom Slovensku svojim originálnymi produktmi už tretí rok, to znamená aj tretiu svadobnú sezónu. Má nielen najviac skúseností, ale je tiež najobľúbenejšia. Dôvody sú jednoznačné: používa iba kvalitné čerstvé ovocie, pravú belgickú čokoládu, má v ponuke mnoho svadobných detailov ako

chutna kytica

kytica

čokoládou napísané mená mladomanželov, srdiečkové balóniky či farby nádoby na kyticu vo farbe výzdoby svadby. Ak si potrebujete kyticu nechať doviezť, ani to nie je problém. Chutné kytice majú vlastnú kuriérsku službu v Bratislave a okolí. Aj v horúcom počasí sa môžete pritom spoľahnúť, že ovocné kytice dodajú čerstvé a svieže, pretože doručujú profesionálnym autom s chladením alebo v termoboxoch.

Iba na www.chutnekytice.sk si navyše môžete vybrať pre mladomanželov kyticu v romantickom tóne, s názvami ako Sladké vyznanie, Čarovný okamih, Ovocný bozk či Lahodné srdce. Sladký je nielen názov, ale aj ovocie a tvary z neho: srdiečka z ananásu, či jahody v pravej belgickej čokoláde. V cene kytíc je vytlačenie odkazu na kartičku s venovaním v kvalitnej obálke, ktorá bude priviazaná stuhou ku kytici.

Ovocné kytice skrátka poskladáte ako perfektnú kyticu a darček v jednom. Mladomanželia si ju vychutnajú, keď skončí ich svadobný deň a na chvíľu si vydýchnu a vďaka vám skvele a zároveň ľahko pochutia. Prekvapia ich mená napísané čokoládou, pretože práve tak sladký život im nepochybne želáte. A vy im krásne spríjemníte prvé spoločné chvíle ako mladému manželskému páru. Alebo sa rozhodnú kyticou ponúknuť už svojich hostí na svadbe, a tak zároveň získajú nápadité občerstvenie, ktorým ohúria hostí! Nad darčekom či kyticou na svadbu si teda už nemusíte lámať hlavu, nechajte si pripraviť ovocné kytice a darček zároveň v Chutných kyticiach.

svadba

chutna kytica

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.